Vláček - dětské zboží
Úvod » eShop » Doprava & vrácení
Doprava & vrácení 

Způsob doručování

Na území České republiky:

  • Zasílání přepravní službou – po celém území České republiky, přepravní služba zásilky rozváží v pracovních dnech obvykle od 10.00 do 16.00. Pokud nejste zastiženi na adrese, zanechá písemné upozornění o uložení zásilky, nebo Vás telefonicky kontaktuje(dle zvolené přepravní služby). Za poštovné a balné účtujeme 150 Kč.  Pokud si zvolíte platbu dobírkou, tak jsem Vám nuceni započítat poplatek za tuto službu ve výši 29 Kč s DPH dle tarifu přepravce. Pokud bude cena Vaši objednávky nižší než 400 Kč bude Vám připočítán manipulační poplatek 120 Kč.
  • Osobní odběr - dočastně pozastaven

Na území Slovenské republiky:

  • zasíláme zboží službou "Cenný balík" České pošty. Jelikož se jedná o dodávky v rámci Evropské unie, zboží není nutno "vyclívat". Zboží si vyzvednete na běžné poště. Rovněž Vám nevzniká povinnost platit DPH v SR. Cena obsahuje "českou" DPH (19%, tj. stejně jako v SR). Nárok na odpočet DPH u dodávek v rámci EU není.

K cenám našeho zboží neúčtujeme žádné další náklady kromě cen spojených s doručováním do ČR i SR výše popsanými způsoby. Zásilka se zbožím vždy obsahuje daňový doklad.

Termín dodání

Pro zboží zasílané v rámci ČR:

Objednávky vyřizujeme a zboží odesíláme do deseti pracovních dnů od přijetí objednávky. Pokud objednané zboží není skladem, může se dodací lhůta prodloužit v závislosti na dodacích lhůtách dodavatele. V případě platby převodem na účet se doba dodání začíná počítat od přijetí platby na náš účet. Nebude-li možné zboží v tomto termínu expedovat, oznámíme Vám to na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce nebo telefonicky. Tím však není dotčeno právo kupujícího na odstoupení od smlouvy, pokud prodávající nedodá zboží ve smluvené lhůtě, respektive lhůtě přiměřené okolnostem.

Pro zboží zasílané na Slovensko:

Objednávky vyřizujeme a zboží odesíláme do deseti pracovních dnů od přijetí objednávky. Pokud objednané zboží není skaldem, může se dodací lhůta prodloužit v závislosti na dodacích lhůtách dodavatele. V případě platby převodem na účet se doba dodání začíná počítat od přijetí platby na náš účet. Nebude-li možné zboží v tomto termínu expedovat, oznámíme Vám to na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce.

Standardní doba přepravy na Slovensko činí dle vyjádření České pošty 5 pracovních dní.

 

Vrácení

Odstoupit od smlouvy  můžete  do 14 dnů od převzetí zboží. Vrátit lze pouze zboží, které je v bezvadném stavu. Nároky z odpovědnosti za vady se nevztahují na závady způsobené nesprávným použitím a opotřebením v neodpovídajícím provozu. Podrobný postup viz. obchodní podmínky


Zpět
   
Matrace